BUSKO.COM - ONKOline wprowadza kolejne rozwiązania dla lekarzy rodzinnych

26/05/2015 - 15:45

ONKOline wprowadza kolejne rozwiązania dla lekarzy rodzinnych

W związku z coraz większym zainteresowaniem projektem ONKOline, uruchomiony został kolejny kanał komunikacyjny – SMS. Każdy lekarz rodzinny zainteresowany założeniem konta na platformie ONKOline wysyła SMS o prostej treści „ONKOline” na numer 799 599 799. Następnie dedykowani doradcy skontaktują się z lekarzem w celu założenia konta na platformie ONKOline.

ONKOline to nowoczesne rozwiązanie wspierające realizację pakietu onkologicznego, realizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Onkologicznym oraz z Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce. Jest to narzędzie wspomagające lekarzy POZ, którzy w ramach współpracy z centrum onkologii posiadają indywidualne konto na platformie teleinformatycznej. Pacjent z podejrzeniem nowotworu jest zgłaszany przez lekarza POZ do ONKOline, skąd informacje przekazywane są automatycznie do odpowiedniego ośrodka onkologicznego. W celu realizacji szybkiej ścieżki diagnostycznej, z systemu ONKOline korzysta już Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Świętokrzyskie Centrum Onkologii.

Na ONKOline składa się także ogólnopolska infolinia dla pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Stanowi centralny punkt kontaktu dla pacjenta oraz element wsparcia ośrodków onkologicznych, zapewniając szybką ścieżkę kontaktu z ośrodkami. Dedykowany zespół doradców z wykształceniem medycznym dyżuruje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00 pod nr tel.: +48 22 400 22 11.

Działania ONKOline cieszą się ogromnym uznaniem w środowisku lekarzy rodzinnych, onkologów, a także pacjentów. Projekt ONKOline został wskazany przez Fundację ONKOLOGIA 2025 jako system optymalizujący przepływ pacjentów onkologicznych. Stanowi najlepsze rozwiązanie systemowe dla NFZ obejmujące wszystkich świadczeniodawców.

źródło: http://busko.com.pl/onkoline-wprowadza-kolejne-rozwiazania-dla-lekarzy-rodzinnych,,2,1,1,7,19499,n.html

Drodzy Lekarze! Zapraszamy do kontaktu:

  • SMS o treści ONKOline na numer 799 599 799
  • infolinia ONKOline numer +48 22 400 22 11 
  • e-mail na adres info@onkoline.pl