ONKOrecenzje

Dodano: 06.07.2016 r. To nie jest zwykła choroba, a oni nie są zwykłymi lekarzami – mówią Joanna Kryńska i Tomasz Marzec, autorzy książki „Onkolodzy” we wstępie. Książka jest zapisem ośmiu rozmów z tymi, którzy są najbliżej najgroźniejszej choroby współczesnego świata - onkologami.
Dodano: 17.05.2016 r. Są takie książki, obok których nie da się przejść obojętnie. Wpadają w oko, kuszą od pierwszej chwili, zwężają źrenice i zmuszają do sięgnięcia właśnie po tę konkretną i żadną inną. Jedną z takich książek jest Świat na żółto. 23 małe odkrycia, które uratowały mi życie. Wchodząc do księgarni, z całkowitą pewnością mogę stwierdzić, że koło tej książki nie przejdą Państwo obojętnie.
Dodano: 22.01.2016 r. Każdy z nas pamięta chwile, kiedy jako młody człowiek, zachował się nieodpowiednio do sytuacji. Stojąc na pogrzebie cioci, którą kojarzymy jedynie z wielkich korali i za głośnego śmiechu słyszanego raz do roku lub rzadziej, wybuchamy gromkim śmiechem, bądź zostajemy zbesztani przez mamę za bieganie i zabawę w ganianego po cmentarzu.

Strony