Aparat niewidoczny Invisalign

Marzysz o pięknym, zdrowym uśmiechu, ale wizja wielu miesięcy w tradycyjnym, metalowym aparacie ortodontycznym stałym skutecznie Cię do tego zniechęca? Wiesz jak ważne dla zdrowia są zdrowe zęby i prosty zgryz, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego leczenia dla siebie? Obawiasz się, iż utrzymanie właściwej higieny przy stałym aparacie metalowym będzie trudne i czasochłonne? Świetnie trafiłeś! W tym artykule przedstawimy czym są aparaty Invisalign, czyli coraz bardziej popularna alternatywa tradycyjnych metalowych aparatów!

Aparat Invisalign jest przezroczystym aparatem ortodontycznym, który występuje w formie silikonowych nakładek. Aparaty tego typu charakteryzują się wysokim poziomem dyskrecji. Pozwalają na skuteczny i szybki proces leczenia. Kliniką w Łodzi, w której możesz rozpocząć swoją przygodę z aparatami Invisalign i za kilka miesięcy cieszyć się pięknymi, prostymi zębami jest Neo Dentica. Aby poznać bliżej tę Klinikę Stomatologii i Medycyny Estetycznej serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.neodentica.pl/invisalign-aparat-ortodontyczny-na-zeby/. Klinika ta znajduje się w Łodzi przy ulicy Szparagowej 10 w budynku Salve-Medica.

Invisalign aparat na zęby – przezroczyste, dyskretne nakładki

Choć istnieje duża grupa osób, która uważa, że metalowy aparat ortodontyczny dodaje uroku, to duża część osób uważa, że wpływa on negatywnie na ich wizerunek. Aby sprostać wymaganiom pacjentów i nie sprawić, że przez kilkanaście miesięcy będą czuli się bardzo niekomfortowo, wprowadzono aparaty w formie przezroczystych, praktycznie niezauważalnych, zdejmowanych nakładek. Metoda Invisalign prócz dużej dyskrecji i braku konieczności noszenia całodobowo metalowego aparatu tradycyjnego, umożliwiają również łatwiejsze utrzymanie higieny oraz pozwalają na przyspieszenie procesu leczenia ortodontycznego. Tego typu aparat sprawdzi się zarówno przy lekkich, jak również skomplikowanych skrzywieniach.

Niewidoczny aparat ortodontyczny Invisalign – na czym polega proces leczenia?

Proces leczenia tego typu aparatem opiera się na stopniowym przemieszczaniu i stabilizowaniu pozycji zębów. Jest to całkowicie bezpieczny proces. Nakładki dobiera się indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, a ich noszenie jest mniej bolesne w porównaniu do tradycyjnych aparatów.

Zastanawiasz się ile czasu w ciągu doby trzeba nosić aparat na zęby Invisalign i czy można go zdejmować? Aparat nakładkowy Invisalign można zdejmować, natomiast zaleca się, aby nosić go najczęściej jak to tylko możliwe – średnio około 22 godziny na dobę. Możliwość zdejmowania aparatu znacząco ułatwia zachowanie higieny.

Ile kosztuje Invisalign?

Zastanawiasz się ile kosztuje leczenie Invisalign? Cena pełnego leczenia wynosi od 12 do 16 tysięcy złotych. Aby poznać szczegóły zapoznaj się z ofertą Kliniki Stomatologicznej Neo Dentica. Za kilka miesięcy podziękujesz sobie za tą decyzję! Ciesz się pięknym uśmiechem przy zachowaniu komfortu przez cały proces leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here