Issey Ml'eau D'issey Pour Homme – cytrusowe perfumy dla każdego mężczyzny

Issey Ml’eau D’issey Pour Homme to jeden z największych klasyków w świecie perfum, który powstał w 1994 roku i do dziś jest bardzo popularnym produktem. Issey Ml’eau D’issey Pour Homme, podobnie jak wiele innych perfum, które trafiły do sprzedaży w tamtym okresie, należy do grupy perfum cytrusowo-wodnych. Pomysłowość i kreatywność twórcy – Jacques’a Cavallier’a sprawiły, że perfumy Issey Ml’eau D’issey Pour Homme bardzo szybko zostały docenione przez spragnionych nowości klientów.

Issey Ml’eau D’issey Pour Homme – cytrusowe perfumy dla mężczyzn

Cytrusowy i bardzo musujący początek zapachu generuje naprawdę przyjemne wrażenie świeżości. Nie można jednak powiedzieć, że jest on przesłodzony lub zbyt owocowy – kompozycja jest idealnie zbilansowana. Jednym z najważniejszych składników jest yuzu, czyli owoc pochodzący z Japonii. Poprzez połączenie go z bergamotką, cytryną i mandarynką twórcy otrzymali idealnie wyważone połączenie. Za świeżość zapachu odpowiadają werbena cytrynowa i szałwia muszkatołowa. Dobrze wyczuwalne są również ziołowe akcenty. Popularne reklamy, które promowały Issey Ml’eau D’issey Pour Homme, miały tworzyć wrażenie przypominające stanie pod wodospadem. Za morski charakter zapachu odpowiada aromamolekuła Calone, natomiast konkretny charakter podkreśla cyprys. W swojej środkowej fazie L’Eau d’Issey Pour Homme spod wodospadu przenosi nas nad powstały u stóp wodogrzmotów staw. Przy nim znajdują się lilie wodne, które tworzą kojącą, białokwiatową woń. Twórca perfum zaproponował bardzo innowacyjne połączenie – połączył lilie z zapachem przypraw, a dokładniej z gałką muszkatołową, cynamonem i szafranem. W składzie pojawia się także geranium. Przy przechodzeniu do nuty bazy, zapach staje się nieco bardziej orientalny i cechuje się zapachem drzewnym. Jest to rezultat połączenia drzewa sandałowego, ambry i wetywerii.

Issey Ml’eau D’issey Pour Homme – najwyższa jakość perfum

L’Eau d’Issey przyjemnie promieniuje ze skóry i jest od razu wyczuwany przez wszystkie osoby znajdujące się w pobliżu. Perfumy wysokiej jakości muszą się również cechować długą trwałością i świeżym charakterem nawet po upłynięciu kilku godzin od nałożenia perfum. Dokładnie tak jest w przypadku Issey Ml’eau D’issey Pour Homme. Nie można zapomnieć o flakonie, w którym znajdują się perfumy Issey Ml’eau D’issey Pour Homme. Zarówno wersja dla panów, jak i dla pań została wykonana z mlecznego, matowego szkła. Wewnątrz flakonika znajduje się kompozycja w kolorze słomkowym. Sama powierzchnia flakonu jest lekko chropowata, co ma zapobiec jego wyślizgnięciu się z dłoni. Warto także zwrócić uwagę na nieproporcjonalnie dużą, szarą zatyczkę. Patrząc z boku na flakonik, w którym umieszczono zapach, przypomina on kształt trójkąta. Perfumy męskie Issey Ml’eau D’issey Pour Homme są niezwykle orzeźwiające. Sama kompozycja zbudowana jest natomiast dość klasycznie, dlatego możemy je stosować niemal na każdą okazję. Perfumy Issey Ml’eau D’issey Pour Homme to męski zapach najwyższej jakości, który zachwyca od pierwszego użycia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here