Piękno kosztuje, czyli ile zapłacimy za wizytę w gabinecie medycyny estetycznej

Zabiegi medyczne, a do takich należy większość usług oferowanych w gabinetach medycyny estetycznej i stomatologii, nie należą do tych z najtańszych półek cenowych. Dlatego szukając oszczędności warto wybierać zabiegi w pakietach, gdzie są po prostu tańsze lub… być wiernym jednemu gabinetowi, co może procentować korzystnymi rabatami dla stałych klientów.

Majątek za botoks?

Klientki decydujące się na redukcję zmarszczek lub botoks zwykle nastawiają się na konieczność wydania fortuny, aby pięknie wyglądać. Oczywiście nie muszą w tym celu brać kredytu, ale powinny się liczyć z kosztami od stu do nawet kilkuset złotych. Różnica wynika z rodzaju użytego preparatu, ale też wielkości wypełnień do wykonania. Małe zmarszczki to niewielki koszt, ale przy większych, zwłaszcza w okolicach oczu i ust, cena może być już znacznie wyższa. Nie warto jednak oszczędzać – niższa jakość preparatu to jego szybsze zużycie i konieczność częstszego powtarzania zabiegu.

Zabiegi stomatologiczne

W profesjonalnych ośrodkach medycyny estetycznej jak http://felknerestetyczna.pl/ oferowane są kompleksowe usługi i zabiegi obejmujące nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również jamę ustną. Piękne i zadbane zęby to marzenie wielu osób, które bardzo łatwo mogą spełnić dzięki dobrze dobranym zabiegom stomatologicznym z zakresu estetyki. Za fachowe piaskowanie czy wybielanie zębów zapłaci się – w zależności od tonu i koloru – do kilkuset złotych. Znacznie mniej kosztują zabiegi protetyczne, chociaż tutaj trzeba się liczyć z wieloletnim leczeniem.

Operacje plastyczne

W gabinetach medycyny estetycznej nie wykonuje się zabiegów operacyjnych. To sfera zarezerwowana tylko dla lekarzy ze specjalizacją z chirurgii plastycznej. Niektóre z nich współpracują jednak z klinikami, gdzie operacje są częścią z usług, a klienci gabinetu estetycznego mogą z nich skorzystać po korzystniejszej i niższej cenie. Szukając gabinetu medycyny estetycznej warto więc się dowiedzieć, czy nie ma on zaprzyjaźnionej kliniki, ponieważ dzięki temu można po prostu sporo zaoszczędzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here